هنوز هم می‌توانید

آیا دقت کرده‌‌‌اید که زمان چه‌قدر زود می‌گذرد؟ ایام تعطیلات عید نوروز هم مثل برق و باد سپری شد. اکنون فرصت کمی در اختیار دارید.

عاقلانه‌ترین و منطقی ترین کار در این برهه زمانی حساس و سرنوست ساز این است که قدم‌های‌تان را از حالا محکم بردارید تا با اطمینان بیش‌تری سر جلسه‌ی کنکور حاضر شوید.

دیگر وقت آن نیست که شک و دودلی به خود راه دهید و این فرصت باقی‌مانده را هم از دست بدهید. راهی را انتخاب کنید که با پیمودن آن نتیجه‌ی قطعی به دست آورید.

images

تنها منبع سؤالات کنکور کتاب‌های درسی دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی است؛ پس کتاب‌های‌تان را عمیق و مفهومی و با دقت هرچه تمامتر بخوانید. اگر از قبل مطالعه‌ی چندانی نداشتید و کم‌کاری کرده‌اید در این بازه‌ی زمانی باقی‌مانده فقط کتاب‌های درسی را بخوانید.

برای تست زنی هم سهی کنید به صورت تیپ بندی از مباحث درسی تست بزنید تا با الگوریتم پاسخگویی به سوالات بطور کامل آشنا شوید.کار کردن تست از کتاب‌های درسی برای وقتی است که شما هنوز فاصله‌ی زیادی تا کنکور دارید و فرصت زیادی برای بررسی مباحث درسی برای یادگیری بیش‌تر دارید.

هم‌چنین در این دوران نگران بقیه‌ نباشید که از شما جلوترند. کسانی هم هستند که شرایط شما را دارند. فقط و فقط توجهتان را روی هدفتان معطوف کنید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.