پیام روز: این راه ، اون راه ، کدام راه!

سلام

نخستین روزهای آخرین هفته‌ی تابستان را آغاز کرده‌ایم و در حال گذراندن هفته‌ی پایانی اجرای برنامه‌ی مطالعاتی خود برای کنکور سراسری سال ۹۵ هستیم.

این روزها و برخی روزهای هفته‌های میانی برنامه ،گله‌مندی دوستان از تغییر شرایط روحی و فکری و نتیجتاً شرایط اجرای برنامه زیاد بوده است. بدون شک ساده اندیشی است اگر تمام این وضعیّت را به سنگینی و یا سبکی برنامه‌ی مطالعاتی مرتبط بدانیم .

index

واقعیّت این است که در طول اجرای یک برنامه‌ی بلند مدّت خصوص برای آزمون سراسری، خیلی دشوار است بتوان تمام شرایط و موقعیّت‌ها را ثابت نگاه داشت و با توان و ظرفیّت اوّلیّه به‌کار ادامه داد.

یکی از ویژگی‌های مطلوب و مناسب برای شما این است که مراقب تغییرات روحی خود که بر رفتارهای برنامه‌ای‌تان تأثیر می‌گذارد باشید و همواره مطابق شرایطی که با آن مواجه هستید ، رفتارهای مناسبی را انتخاب و اجرا نمایید.

برای گریز از افت کردن فعّالیّت‌های روزانه و پیشگیری از خستگی‌ها ودلزدگی‌های متوالی ، همواره تلاش‌تان این باشد که خلّاقیّت بالقوه‌ی خود را شکوفا کنید.مرتّباً به دنبال یافتن راه‌های بهتری باشید که با استفاده از آن‌ها بتوانید کارهایی را که هم اکنون مشغول انجام آن هستید با صرف وقت و هزینه کمتری به انجام برسانید.

 

منبع:سایت گزینه دو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.