پیش به سوی کنکور 95

دانش‌آموزان سال چهارم و داوطلبان آزمون سراسری سال 95 !

ماراتن کنکور در راه است. آیا آماده‌ی شروع مسیر هستید؟ چه کسانی در این ماراتن برنده‌اند؟ برندگان واقعی این ماراتن کسانی هستند که دو خصوصیت اصلی را دارند:

1- مسیر را درست انتخاب کرده‌اند.

2- زودتر شروع کرده‌اند.

مسیر درست مسیری است که سریع‌تر شما را به مقصد برساند؛ هم‌چنین کسانی که قبلاً از این مسیر استفاده کرده‌اند و به موفقیت رسیده اند در مورد خوب بودن این مسیر به شما اطمینان خاطر بدهند.

images

نقشه‌ی راه همان برنامه آزمون های آزمایشی است که شما در آن شرکت می کنید و در عمل مطمین ترین و سریع‌ترین راه برای رسیدن به مقصد نهایی یعنی موفقیت در کنکور است.

تجربه به خوبی ثابت کرده است که در سال های گذشته کسانی که این مسیر را انتخاب کرده‌اند نتیجه‌ی لازم را گرفته‌اند؛ پس شما هم می‌توانید نتیجه بگیرید؛ البته به شرط اعتماد به برنامه و اجرای دقیق آن.

بنابراین فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر شروع کنید و وارد این مسیر شوید نتیجه‌ی بهتری برای شما رقم خواهد خورد. بهترین زمان شروع، اتمام امتحانات نهایی و شروع تابستان است.

در این مسیر سعی کنید از اشتباهات دیگران به نفع خود استفاده کنید. یک اشتباه متداول در این مسیر، جدی نگرفتن تابستان است؛ پس با استفاده از یک برنامه‌ ریزی صحیح و کار کردن در تابستان، یک قدم بزرگ و اساسی از رقیبان خود پیشی بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.