چرا هنوز شروع نکرده‌اید؟

همان طور که بخ خوبی می‌دانید کسب نتیجه‌ی مطلوب و دلخواه در کنکور سراسری نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اصولی و در کار آن تلاش و کوشش هدفمند است و بدون در نظر گرفتن این دو فاکتور کلیدی اصلا نباید در انتظار معجزه بود.

به خاطر داشته باشید که تا چشم بر هم بزنید آذرماه هم تمام خواهد شد و یکماه دیگر به آزمون سراسری نزدیک تر خواهید شد. شاید با خودتان بگویید هنوز فرصت زیادی تا کنکور باقی مانده است! ولی باید این را بدانید که حجم مطالبی که باید بخوانید نیازمند فرصت و زمان بیش‌تری است.

il_340x270.624541686_9f3u

شاید هر روز برنامه‌ریزی می‌کنید ولی فردا که می‌شود همه چیز را فراموش می‌کنید. باور کنید اگر حرکت کنید و شروع کنید همه چیز خیلی بهتر خواهد شد. این را بدانید که هیچ چیز و هیچ کسی در ابتدا بهترین نبوده است و همه چیز در طول زمان بهتر خواهد شد. در این میان فقط کسانی موفق خواهند شد که به جای در جا زدن و این پا آن پا کردن فقط و فقط مطالعه داشته و درس بخوانند.

کمی با خودتان خلوت کنید و دلیل این‌که هنوز دست به کار نشده‌اید را پیدا کنید. به موفقیت و هدفی که دارید بیندیشید. انگیزه را باید خود شما در وجودتان به وجود آورید. برای شروع کردن هیچ وقت دیر نیست. پس با توکل بر خداوند با انرژی و اراده‌ی قوی شروع کنید.(فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الْمُتَوَكِّلِينَ)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.