چهارمین روز از دوران طلایی

سه روز پرکار را پشت سر گذاشته اید.

می دانم مقاومت و ایستادگی در برابر خوش گذرانی ها و دید و بازدید ها سخت است ولی اگر با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی از این دوره ی زمانی خوب استفاده کنید به جمع بندی تمام منابع مطالعاتی خود تا آخر فروردین یا نیمه ی اول اردیبهشت ماه امیدوار خواهید شد.

نکته بسیار مهمی که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که مراقب باشید برخوردها و صحبت های افراد فامیل و دوست و آشنا شما را تحت تاثیر قرار ندهد.

people with dialog speech bubbles

ممکن است به شما بگویند چرا آن‌قدر خودت را تحت فشار می گذاری و با این چند روز درس خواندن به کجا می خواهی برسی؟! و ارزش ندارد خودت را در خانه حبس کنی و…. شما کار خودتان را بکنید و به حرف های آنها توجه نکنید. به قول معروف یک گوشتان در و گوش دیگرتان دروازه باشد!

همچنین می دانم قطعا به استراحت هم نیاز دارید اما فراموش نکنید که این استراحت باید با نوعی دور اندیشی همراه باشد تا در آخر کار موجبات پشیمانی را فراهم نکند.

می توانید در این مدت تمرین تست زنی با هدف ارزیابی سرعت عمل و رکوردگیری انجام دهید. در میان برنامه مطالعاتی خود می توانید پاداشی  برای خودتان در نظر بگیرید که اگر طبق برنامه جلو رفتید به عنوان پاداش به تماشای برنامه های تلوزیونی نوروز بشینید.

برای آزمون آزمایشی که در پیش دارید چه برنامه ای تدارک دیده اید؟ باید خودتان را برای این آزمون آماده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.