کلید طلایی جابه‌جایی رتبه

برای رسیدن به بهترین رتبه نیاز به استراتژی دارید. "داشتن استراتژی یعنی این‌که شما در هر لحظه و تحت هر شرایطی بدانید چه کار باید بکنید. این‌که بدانید چه‌کار می‌خواهید بکنید باعث می‌شود ذهنتان شفاف و روشن شود.

می‌توانید با استفاده از آگاهی و ایده‌هایی که در نیم‌سال اول سال تحصیلی جمع‌آوری کرده‌اید به این مهم برسید؛ البته این کار بسیار آسان و نیاز به تجربه و دانش دارد؛ ولی در هر سطحی از دانش و تجربه باید استراتژی اصولی و دقیقی برای خودتان تعریف کنید و این‌که چگونه به این مهم برسید تا شما را متمایز کند.

how-to-cold-call1

دفتر برنامه‌ریزی شامل بینش‌ها و تجربیاتی است که در چند ماه تحصیلی سپری کرده‌اید و آن را با کم‌رنگ‌ترین جوهرهای‌تان که از قوی‌ترین حافظه‌ها ماندگارتر است ثبت کرده‌اید. حالا زمان بهره‌برداری از ایده‌هایی است که در دفتر برنامه‌ریزی نوشته‌اید تا بتوانید روش و استراتژی مناسبی برای جابه‌جایی رتبه در نیم‌سال دوم داشته باشید.

همیشه این نکته‌ی مهم را به یاد داشته باشید:

برترین‌ها همیشه ساده‌ترین کارها را انجام می‌دهند. خود را بشناسید و بدانید که چگونه و با استفاده از چه ابزاری می‌توانید خود را بشناسید. دفتر برنامه‌ریزی بهترین ابزار برای شناخت خودتان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.