کنکوری ۱۴۰۰: تخم مرغ بخور!

سلام

از ابتدا قرار نبود این نوشتار رنگ و بوی خاصی داشته باشد. قرارمان این بود که در فضایی قابل دسترس برای تمام کاربران عبارت‌ها و توصیه‌هایی را در قالبی کاربردی ارائه نماییم. امّا به دلیل رویکردی که در اغلب یادداشت‌ها و نظرات دوستان وجود داشت ، این نوشتار رنگ و بویی مشاوره‌ای پیدا کرد .

البتّه چند نوبتی  قدم از این قالب بیرون گذاشتیم امّا هم همان چندبار پیام‌ها کلّی بود و هم فراوانی یادداشت‌های مشاوره‌ای  وادارمان کرد به سیاق قبلی بازگردیم. امّا تصمیم داریم از این به بعد به سایر حوزه‌ها نیز سری بزنیم .

امروز خود را به وادی تغذیه رسانده‌ایم. از اهمّیّت صبحانه و ضرورت آن بسیار گفته‌اند و فراوان شنیده‌اید که این نوشتار مجال آن نیست.امّا بد نیست از امروز به بعد صبحانه را با خوراکی خاصّی تجربه کنید.

gg

  تخم‌مرغ علاوه بر این که منبعی غنی از روی ، ویتامین‌های B، امگا۳ ،  اسیدهای چرب و پروتئین است؛ و با دارا بودن این مواد بدن شما را سالم نگه می‌دارد و به فعّالیّت‌های ارگان‌های مختلف بدن کمک می‌کند ، باعث ایجاد نشاط و شادی نیز می‌شود.

حتما شما هم این تجربه را داشته اید که روزهایی که برای صبحانه نیمرو یا تخم‌مرغ عسلی و آب‌پز شده می‌خورید ، حال بهتری دارید. دلیل چنین حال خوشایندی  این است که وقتی نیازهای بدن تامین شده باشد و هورمون‌ها به انداز‌ه‌ی کافی ترشح شوند، شادی و رضایت به همراه می‌آورند.

باور نمی‌کنید؟ تحقیقات پزشکان آلمانی نشان داده است که اکثر انسان‌های چاق و افسرده ، هیچ‌وقت برای صبحانه، تخم‌مرغ را امتحان نکرده‌اند. داشتن یک حال خوش برای استفاده‌ی بهتر از وقت و امکانات بسیار مغتنم است. پس تخم مرغ را امتحان کنید.

 

منبع:سایت گزینه دو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.