یک فرمول ساده با بهترین نتیجه

راه درازی را پابه‌پای هم طی کردیم. از اولین روز آغاز سال تحصیلی تا امروز در کنار هم برای به دست آوردن پیروزی‌های کوچک و بزرگ تلاش کردیم. صفحه‌های زیادی را با قلمِ پشتکارمان رنگ زدیم؛ اما امروز بیش از هر چیز، بی‌صبرانه در انتظار به ثمر نشستن کوشش‌های‌مان هستیم.

رفته رفته دوران ارزشمند جمع‌بندی فرامی‌رسد. در این روزها، ساعت و دقیقه و ثانیه، بیش از گذشته برای‌مان قدر و ارزش می‌یابند. می‌دانم این بار هم دست در دست هم، با آرامش و پرقدرت از این دوران گذر خواهیم کرد و به هر آن‌چه شایسته‌اش هستیم خواهیم رسید؛ اما در این میان، فرمول ساده‌ای وجود دارد که سال‌هاست، بسیاری از دوستان ما را راحت و مطمئن به هدف رسانده است: آزمون‌های سه روز یک‌بار.

images

بنابراین جدی و مصمم هر سه روز یک‌بار خودمان را با کنکورهای سال‌های گذشته محک می‌زنیم و سپس هر آزمون را با دقت هرچه تمامتر بررسی و تجزیه و تحلیل می‌کنیم. دقیقاً شرایط روز کنکور را برای خودمان ایجاد کرده و بارها و بارها این روز را برای خودمان تکرار می‌کنیم.

در زمان تحلیل سؤالات، هر نکته را در کنار سؤال یادداشت کرده و به خاطر می‌سپاریم. تکنیک‌های تست زنی ضربدر و منها و زمان‌های نقصانی و سایر روش‌هایی که در کنار مشاورمان در طول سال فراگرفته‌ایم، موبه‌مو اجرا و تمرین می‌کنیم. آرامش و هدفمند بودن را با اجرای روش هدف گذاری چند از ده تجربه می‌کنیم.

دقیقاً مانند یک مربی قهارِ فوتبال، تک تک لحظه‌ها را از زمان شروع تا پایانِ آزمون، برای خودمان آنالیز می‌کنیم. درنهایت با دستی پر و کوله‌باری از تجربه‌های ناب و دوست‌داشتنی که بالاترین آن‌ها آرامش و اعتمادبه‌نفس است، خود را برای رسیدن به اهدافمان آماده می‌کنیم.به موفقیت سلام کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.