یک قول برای موفقیت در کنکور

باسلام خدمت شما دوستای خوب کنکوری

امیدوارم حالتان خوب باشد و تا امروز محکم و استوارتلاش کرده باشید و اگربه هردلیلی تابه حال به اندازه ی دلخواهتون تلاش نکرده اید ازاین به بعد با جدیت بیشتر درس بخوانید.من به شما یک قول می دهم که اگر باجدیت تمام از امروز به بعد خوب و البته با برنامه ریزی صحیح درس بخوانید موفق خواهید شد.

موفقیت در کنکور

امزوزه علم این موضوع را پذیرفته که انسان اندیشه ها و فرایندهایی را که به آن ها فکر می کند جذب خویش می کند و اندیشه هاوفرایندهایی را که به  انها فکر نمی کند ، هرچند به آنها خیلی  نزدیک باشد، ازخود دور می کند.درصورتی به اهدافش دست می یابدکه به هدفهایی که فکرمی کند باور داشته باشدوباتمام وجودپذیرفته باشد که درصورت تلاش به آنها خواهدرسیدودردل به شک نیفتد که ممکن است………. .به یاد داشته باشید که شما برای موفقیت تلاش زیادی کرده اید و این روزها هم باانگیزه ای مضاعف به  تلاش ادامه دهید. برای اینکه آرامش خودراتقویت کنید به تلاش هایتانفبه شبهایی که بیدار ماندید ، وبه صبح هایی که زود بیدار شدید فکر کنید.

اگر به اهدافتان ایمان داشته باشید با تلاش به آنها خواهیذ رسید،فقط کافی است جملات منفی وشک برانگیز را از وجود خود بیرون کنید. به سعی کنید برای خودتان و تلاش هایتان ارزش قایل باشید و از کلمه نمیتوان استفاده نکنید ، ناامید نباشید چراکه ناامیدی یعنی باور دارید که خدا در زندگیتان نقشی ندارد بگویید به کمک خدا تلاش می کنم و به بهترین نتیجه دست خواهم یافت.درست است که زمان زیادی باقی نمانده اما این زمان زمان کمی هم برای موفقیت نیست برای ثانیه ها ارزش قایل باشید و باورکنید که می توانید کارهای مهم زیادی رادرهمین زمان کم انجام دهید.

بیاد دارم دوستی داشتم که تابستان خود را تنها به کلاس رفتن اختصاص داده بود و با این باور که هر آنچه در کلاس گفته میشود را تمام و کمال یاد میگیرد هیچ دوره و مطالعه ی دیگری نداشت با شروع سال تحصیلی  متوجه شد که چقدر از سایر دانش اموزان فاصله زیادی دارد و عملا قید کنکور دادن در آن سال را زد اما در اواسط بهمن ماه بود که با صحبت های مشاور تصمیم گرفت تمام تلاش خو را بکند او واقعا تلاش کرد و از ثانیه ها استفاده کرد و موفق شد . او الان دانشجوی ترم ۴ رشته پزشکی دانشگاه دولتی است . تنها ویژگی او تلاش ،باور به توانایی های خود و توکل به خداوند بود .

مسیرزندگی بسیار لذت بخش است به شرط آنکه ما نیزنگاهمان را مثبت وامیدوار سازیم و باور داشته باشیم که نگاه مثبت امیدوار انگیزه های مارابیشتر می کند و در نهایت موجب افزایش تلاش ما می شود و در نتیجه بیشتر تلاش می کنیم و تلاش بیشتر یعنی خودخود موفقیت.برای موفقیت انجام کارهای عجیب وبزرگ لازم نیست فقط کافی است کارهای کوچک و درست را به طور منظم و مستمر مداوم تکرار کنیم .کنکور یه قفل است که به در موفقیت ما زده شده و ما با تلاش کلیدی برای آن پیدا می کنیم .پس تحت هیچ شرایطی ازتلاش ناامید نشو و ازتلاش دست نکش چراکه اگر قرار بود این در باز نشود به جای در،دیوار می گذاشتند.

به یادداشته باش و باور کن که تونل ها ثابت کرده اند در دل کوه هم راهی برای عبورهست « پس ناامیدی چرا؟”

*پس من با خودم عهدم می بندم که وباجدیت بیشتر ازگذشته و با انتخا ب اهداف عالی  بکوشم که زندگی ام  سرگذشت درگذشت آرزوهایم نباشد بلکه خاطراتی ازیافتن کلید درموفقیت وحفرتونلی دردل کوه مشکلات باشد*

به خودم قول می دهم تا تا پای جان بر عهدم باقی مانم.

index

www.maktabestan.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.