رتبه یک کنکور 94 رشته تجربی:هیچ گاه کلاس کنکور نرفتم

نفر نخست گروه آزمایشی علوم تجربی آزمون سراسری سال ۹۴ با بیان اینکه آموزشگاه های آزاد تاثیر چندانی در کسب رتبه کنکور ندارند ، افزود: هیچ گاه به آموزشگاه های کلاس کنکور نرفته ام .

سارا همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری ایرنا اظهار داشت: معتقدم پشتکار و هدف گذاری از جمله عوامل اصلی در کسب نتیجه مورد نظر در کنکور است.وی گفت: همچنین بر این باور بودم که مسیر مهمتر از هدف است بدین معنا که هیچگاه به کسب رتبه نخست نمی اندیشیدم و خودم را از لحاظ روانی درگیر این امر نمی کردم.

1111111111111

رتبه نخست گروه آزمایشی علوم تجربی آزمون سراسری سال ۹۴  افزود: وقتی مسیر را مشخص کنی به طور حتم به هدفت خواهی رسید.وی ادامه داد: بیشتر در مدرسه مطالعه می کردم و حتی بعد از کلاس های درس نیز در برنامه های فوق برنامه مدرسه برای آمادگی کنکور شرکت می کردم.

وی در ادامه صحبتهای خود خاطرنشان کرد: هیچگاه به کلاس ها و آموزشگاه های خصوصی برای کنکور نرفتم چرا که بر این باور بودم که همه چیز در دست خود آدم است و اگر فرد هدف مشخصی داشته باشد می تواند در یک مسیر درست بدان دست یابد.

رتبه نخست گروه آزمایشی علوم تجربی آزمون سراسری در پایان یادآور شد: علاقمند به رشته پزشکی بوده و دوست دارم در دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه تحصل دهم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.